Prádelny a čistírny Náchod a.s.

Prádelny a čistírny Náchod a.s.

Prádelny a čistírny Náchod a.s.
+ 420 491 423 745
obchod@pradelny.cz
 
Provozní doba čistírny
Po – Pá: 6,00 – 20,00 hodin

více informací

pradelny cistirny nachod 1

Obchodní společnost Prádelny a čistírny Náchod a.s.

má dlouholetou tradici. Vznikla v roce 1992 privatizací bývalého státního podniku Prádelny a čistírny Náchod, který byl založen již v roce 1964. Jedná se o ryze českou soukromou společnost.

cert pradelna med

Od samého počátku si společnost Prádelny a čistírny Náchod a.s. dala za cíl stabilizovat své postavení na trhu s prádelenskými a čistírenskými službami se snahou poskytovat služby ve špičkové kvalitě. K tomuto cíli směřuje i filozofie společnosti ve zpracování zakázek dle systému ISO 9001 i v celkovém přístupu k obchodním partnerům. Nadstavbou tohoto systému je i řada certifikací, kterým je věnována samostatná část našich stránek. Společnost také dlouhodobě vyvíjí značné úsilí v oblasti ochrany životního prostředí a důsledně uplatňuje princip environmentálně odpovědného jednání.

Služby poskytované společností Prádelny a čistírny v Náchodě:

Měsíčně jsme schopni zpracovat až 200 tun prádla. Distribuce zakázek je zajištěna pomocí vozového parku 11 nákladních vozidel.

  • praní zdravotnického, potravinářského a hotelového prádla a praní pracovních oděvů
  • čištění oděvů pro jednotlivce i organizace
  • zajišťujeme opravy oděvů a prádla, značení prádla a pracovních oděvů zažehlovacími štítky
  • pronájem prádla pro zdravotnická a hotelová zařízení
  • sběrny prádla a oděvů  – za účelem poskytnutí maximálně komfortní služby našim klientům, máme v rámci regionu vybudovanou síť sběren prádla a oděvů