Prádelny a čistírny Náchod a.s.

Prádelny a čistírny Náchod a.s.

Prádelny a čistírny Náchod a.s.
+ 420 491 423 745
obchod@pradelny.cz
 
Provozní doba čistírny
Po – Pá: 6,00 – 20,00 hodin

více informací

pradelny cistirny nachod 1

Prádelny a čistírny Náchod a.s.

Základní informace o společnosti a dokumenty ke stažení

Výpis z OR

Výpis z OR 

Jsme členy níže uvedených institucí

    Asociace prádelen a čistíren - ASOCIACE PRÁDELEN a ČISTÍREN vznikla 1.1.1993 - současně se vznikem samostatné České republiky, a je pokračovatelem bývalého federálního Sdružení prádelen a čistíren (1967). V současné době sdružuje asi 120 členů, z nich asi 90 je přímých provozovatelů jako členů řádných s hlasovacím právem, a dále 30 členů mimořádných, kteří sami neprovozují vlastní činnost praní a čištění, ale pro náš obor dodávají stroje, provozní materiály a poskytují žádané služby, nebo sídlí mimo území ČR.
    Hospodářská komora - Hospodářská komora České republiky zastupuje podnikatelskou veřejnost na základě zákona č. 301/1992 Sb. o HK ČR a AK ČR. HK ČR dle zákona podporuje všechny podnikatelské oblasti mimo zemědělství, potravinářství a lesnictví (tuto činnost vykonává Agrární komora ČR). Hlavním posláním komory je vytvářet příležitosti pro podnikání, prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.

SKD – seznam kvalifikovaných dodavatelů

Společnost Prádelny a čistírny Náchod a.s. je zapsaná v seznamu kvalifikovaných dodavatelů (SKD) od 27. března 2013 vedeném Ministerstvem pro místní rozvoj (MMR) pod evidenčním číslem CP2013002585

Zásady ochrany osobních údajů dle GDPR

Zásady ochrany osobních údajů - pdf

Významné dokumenty

ISO a certifikáty společnosti Prádelny a čistírny a.s.

Informace pro akcionáře